пятница, 8 мая 2015 г.

Трішки про кохання

І знову привіт!

Сьогодні хочу показати вам декілька (а можливо й не декілька :) ) листівок до Дня закоханих, але спочатку передісторія.

Як я вже писала, живу я в місті Луцьку, яке хо і є обласним центром, але в плані розвитку скрап-мистецтва ще не зрівняється з великими містами нашої країни.

Та все ж тут також відбуваються виставки та ярмарки виробів ручної роботи. Зважаючи, що займаюсь я кардмейкінгом не зовсім регулярно та зовсім не на постійній основі, лише для себе, коли є натхнення, взяти участь в ярмарку я поки не наважувалась. Обставини складались по-різному: то часу не було на підготовку, то просто бракувало матеріалів, щоб підготувати, щось красиве.

Але в січні-лютому зірки нарешті стали в ряд і я таки зважилась та зареєструвалась. :) Виставка проходила, дякуючи зусиллям однієї чудової дівчини Поліни, в одному з нових торгово-розважальних центрів Луцька, ПортCity.


На підготовку в мене було близько місяця, і, чесно кажучи, в мене ще ніколи не було стільки натхнення створювати листівки, як в той час. :) Напевно, правду кажуть: треба ставити перед собою дуже чітку ціль, тоді прямувати до неї дуже легко. :)

Оскільки виставка була якраз до Дня святого Валентина, то хочу поділитись з вами, любі читачі, саме валентинками. ;)))
Спочатку виготовляла листівки саме в формі сердечок, оскільки з року в рік вони надзвичайно популярні на це свято. Але сама я люблю більше відкриточки класичної форми - прямокутні або ж квадратні - тому такі теж були. :)
І наостанок - ось як виглядав мій столик на ярмарку. :)Комментариев нет:

Отправить комментарий